Privātuma Politika

KO MĒS DARĀM AR TAVIEM DATIEM?

Kad Tu iegādājies preci mūsu interneta veikalā, mēs saņemam no Tevis konkrētus datus un personīgo informāciju, kas ir nepieciešama pirkšanas un pārdošanas procesā. Šī informācija var saturēt vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un citus datus.

Kad Tu atrodies mūsu interneta veikalā, mēs automātiski saņemam Tava datora interneta protokola (IP) adresi. Šie dati satur informāciju par interneta pārlūku un operētājsistēmu, ko izmanto.

E-pastu mārketings: tikai ar Tavu atļauju mēs varam nosūtīt Tev informāciju par produktiem, kampaņām un citām noderīgāk aktualitātēm.

PIEKRIŠANA

Kā mēs iegūstam Tavu piekrišanu?

Kad Tu mums nodod savu personīgo informāciju, lai veiktu maksājumu, aptiprinātu savu maksājumu karti, ievietotu pasūtījumu, nodotu informāciju par piegādi vai pirkuma atgriešanu, mēs pieņemam, ka piekrīti attiecīgo datu saglabāšanai un izmantošanai tikai tam paredzētajam mērķim.

Ja mēs lūdzam informāciju par Tevi sekundāriem iemesliem, kā piemēram, mārketingam, mēs to norādīsim atsevišķi un Tev vienmēr būs iespēja atteikties no datu nodošanas.

Kā Tu vari atteikties, ja mums jau Tavi dati ir?

Ja kādā brīdī vēlies atteikties no Tavu datu izmantošanas sekundāriem iemesliem, piemēram, mārketingam, padod mums ziņu par informāciju, ko vēlies, lai mainām vai izdzēšam. To vari darīt, rakstot mums vēstuli uz info@ecattus.lv.

DATU ATKĀŠANA

Var gadīties situācijas, kad esam spiesti atklāt Tavus datus, ja to pieprasa Likums vai arī, ja esi pārkāpis Ecattus lietošanas noteikumus.

WOOCOMMERCE

Ecattus interneta veikals ir uzbūvēts WordPress paltformā un tā darbību nodrošina WooCommerce. WooCommerce ir interneta platforma, kas ļauj mums pārdot Tev Ecattus produktus. WooCommerce nesaglabā datus, visi dati tied droši glabāti Ecattus mājas labā WordPress datu bāzē. Mēs lietojam SSL sertifikātus; tas ir datu šifrēšanas protokols ar 256 bit šifrēšanas atslēgu, kas garantē drošu datu apriti mūsu tiešsaistes projektos, interneta veikalā, klientu pārvaldības sistēmā u.c. Izmantojot SSL, tiek šifrēta jebkāda personas informācijas, piemēram, maksājumu kartes, paroles u.c., šādi pasargājot Tevi no iespējamām datu zādzībām.

Samaksa:

Ja Tu izvēlies tiešu norēķināšanās metodi, lai pabeigtu savu pirkumu, tad WooCommerce ievāc Tavus norēķinu kartes datus. Šie dati ir enkriptēti ar Maksājumu Karšu Industrijas Datu Drošības Standartiem (PCI-DSS). Maksājumam nepieciešamie dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai apstiprinātu pirkumu. Kad pirkums ir veiksmīgi veikts, visi maksājumu karšu dati tiek dzēsti.

Visi tiešie norēķinu ceļi ir pasargāti ar PCI-DSS standarta prasībām, ko nosaka PCI Drosības Standartu Padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, Mastercard un American Express kopīgs darbs. Visi norēķini, kas tiek veikti ir maksājumu kartēm, ir nodrošināti ar Braintree starpniecību. Braintree ir maksājumu procesētājs, kas darbojas atbilstoši GDPR nosacījumiem un izmantot Tavus datus tikai, lai veiktu transakciju.

PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drošas darbības ar maksājuma kartēm un to saturošo informāciju, ko saņem arī servisu nodrošinātāji.

Par saviem pirkumiem mūsu interneta veikalā vari norēķināties arī ar PayPal un Paysera. Lai uzzinātu vairāk par šiem pakalpojuma veidiem, lasi sadaļu par trešo pušu pakalpojumiem.

TREŠO PUŠU PAKALPOJUMI

Kopumā trešo puši pakalpojumu sniedzēji, ko mēs izmantojam, iegūs tikai tos datus, kas ir nepieciešami tikai konkrētās darbības veikšanai.

Daļa no trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kā, piemēram, norēķināšanās servisi, ir paši izstrādājuši un ievēro savu privātuma poliktiku, lai nodrošinātu drošu datu apstrādi un darbotos saskaņā ar GDPR.

Lai uzzinātu vairāk par trešo puši privātuma politiku un lietošanas nosacījumiem, aicinām iepazīties tuvāk ar vēlamo informāciju konkrētā pakalpojuma sniedzēja mājas lapā.

Iesakām paturēt prātā, ka konkrēti pakalpojumu sniedzēji var atrasties citā valstī, līdz ar to var tikt pakļauti citiem likumiem nekā Ecattus. Līdz ar to, ja Tavus datus apstrādā trešās puses uzņēmums, kas atrodas citā valstī, Tavi dati var tikt pakļauti arī konkrētās vasts likumdošanai.

Kad Tu no mūsu interneta veikala nonāc trešās puses mājas lapā vai aplikācijā, lai, piemēram, veiktu maksājumu, uz Tevi vairs neattiecas Ecattus privātuma politika vai lietošanas noteikumi.

Hipersiates

Kad Tu uzklikšķini uz kipersaitēm, kas atrodas mūsu veikalā, Tu vari tikt novirzīts lapās, kas vairs neatrodas mūsu mājas lapā un šajās lapās var būt cita privātuma politika un lietošanas noteikumi, par ko mēs neesam atbildīgi. Tāpēc šādos gadījumos silti iesakām iepazīties ar katras konkrētās mājaslapas noteikumiem.

Statistika un analītika

Ecattus interneta veikalā tiek izmantoti analītikas rīki, kas palīdz mums iegūt informāciju par mūsu lapas lietotājiem. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics rīku. Dati, ko ievāc Google Analytics, pārsvarā ir attiecināmi uz mājas lapas apmeklējumu. Lai noskaidrotu Tavu atrašanās vietu un nodrošinātu Tev ērtāku iepirkšanās procesu, mēs izmantojam arī Tavu IP adresi. Mēs neizmantojam Google Analytics, lai izveidotu mūsu mājas lapas apmeklētāju profilus vai arī iegūtu jebkādu privātu informāciju.

Mārketings

Mēs varam izmantot mērķētu tiešsaistes mārketingu un atkārtotu mārketingu, izmantojot sīkdatnes, ko iegūstam no trešās puses pakalpojumiem kā Facebook un Google Adwords.

DROŠĪBA

Lai pasargātu Tavus personīgos datus, mēs sekojam līdzi industrijas aktualitātēm un veicam visas nepiciešamās datu aizsardzības darbības. Tādejādi panākam, lai Tavi dati būtu drošībā, netiktu izmantoti nepareizi, netiktu nopludināti vai ļaunprātīgi iznīcināti.

SĪKDATNES

Sīkdatnes ir nelieli dati, kas palīdz mums ievākt un saglabāt informāciju par Tevi. Šī infomrācija palīdz Tev viegli un ērti iepirkties. Ja Tu esi piekritis sīkdatņu izmantošanai, bet vēlies no tā atteikties, Tu vari to izdarīt jebkurā laikā.

PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs saglabājam tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Ecattus privātuma politikā, tāpēc iesakām regulāri ar šo sadaļu iepazīties. Izmaiņas un precizējumi stājas spēkā tiklīdz tie tiek ievietoti mājas lapā. Ja tiks veiktas būtiskas izmaiņas privātuma politikā, mēs par to paziņosim. Ja mūsu uzņēmums tiks apvienots ar citu uzņēmumu, Tavi dati var tikt nodoti jaunajiem datu īpašniekiem, kas var turpināt pārdot Tev produktus.

JAUTĀJUMI UN KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja Tu vēlies piekļūt saviem datiem, labot tos vai izdzēst jebkādu informāciju, kas mums par Tevi ir, sazinies ar mums e-pastiski, rakstot uz info@ecattus.lv.