Jūlija Gūtmane iesaka- kā krāsoties pavasarī?

jūlija gūtmane dr hauschka

Ir fotosesijas rīts. Visa komanda ir ieradusies paredzētajā vietā un sākas rosība. Fotogrāfe Liene iepazīstas ar telpu un meklē skaistākos tās rakursus, mana māsa un kolēģe Inga uzstāda dekorācijas, savukārt es izmantoju izdevību, lai uzdotu dažus jautājumus grima māksliniecei Jūlijai, kura tajā mirklī uz palodzes izkārto savus darba rīkus. Viņa darbojas veikli, un jau pēc dažiem mirkļiem vizāžistei pretī sēž modele.

Jūlija aizrautīgi klāj grimu un čalo ar mani. Izskatās, ka viņa patiešām mīl savu darbu. Citādāk tas nemaz nevar būt, jo ne tāpat vien Jūlijas Gūtmanes vārdu pazīst daudzi. Viņa ir profesionāla vizāžiste, kas šobrīd studē kosmetoloģiju. Jūlija ir piedalījusies neskaitāmās fotosesijās un citos projektos. Vairāku gadu laikā viņai ir izveidojusies arī cieša sadarbība ar Ecattus.

Kā Tu ieteiktu krāsoties šajā pavasarī? Kas, Tavuprāt, ir aktuāls?

Kā jau katru pavasari, grimā ieteiktu saglabāt svaigumu un starojumu. Iesaku neaizrauties ar sejas kontūrēšanu, bet eksperementēt ar gaismu atstorojošiem līdzekļiem un košiem vaigu sārtumiem.

Manuprāt, aktuāls ir viss, kas jums patīk un šķiet pievilcīgs dotajā brīdī. Ja vēlaties krāsot sarkanas lūpas vai dūmakainas acis katru dienu, jo tas jums liek justies skaisti, – dariet tā!

Kādi ir Tavi pēdējā laika atklājumi?

Mans pavasara atklājums viennozīmīgi ir Dr. Hauschka jaunā dekoratīvās kosmētikas līnija ar 81 produktu, – sejai, acīm, lūpām. Īpaši vēlos izcelt 6 augstas kvalitātes otas, jo ideāla grima veidošanai ir nepieciešami labi instrumenti. Dr. Hauschka otas ir rokām darinātas sintētisko saru otas ar cēlkoka kātu. Otas ir higiēniskas un viegli tīrāmas, kas ļauj vienmērīgi uzklāt dekoratīvo kosmētiku.

No kā sastāv Tavs ikdienas grims?

Mans ikdienas grims sastāv no tonālā krēma, birstošā pūdera, vaigu sārtuma, skropstu tušas un lūpu spīduma vai lūpu krāsas. Ļoti svarīgi, lai kosmētika ir dabīga, kopjoša un grims izskatās gandrīz caurspīdīgs, – lai tas nemaskē manas individuālās iezīmes.

Nekad neredzēsiet mani pilnīgi bez kosmētikas, jo pats uzklāšanas process ir tas, kas man ļoti, ļoti patīk. Protams, izņēmumi ir atvaļinājumi un brīvdienas, kad ļauju ādai atpūsties. Taču svarīgākie, protams, ir sagatavošanās darbi. Katru rītu, bez izņēmuma, ievēroju 3 soļu ādas kopšanas rituālu, – attīru, tonizēju un mitrinu ādu.

Pastāsti par grimu, kuru veidojoi Ecattus pavasara fotosesijā!

Vēlējos, lai tas ir viegls un pavasarīgs, kā arī acu grimā mēģināju izvairīties no tik ierastiem melniem un brūniem toņiem. Piemēram, brūna acu zīmuļa vietā izvēlējos Dr. Hauschka violetu acu zīmuli 06 tonī Plum un melnas skropstu tušas vietā skropstas nokrāsoju ar Dr. Hauschka violetu skropstu tušu apjomam 03 tonī Plum. Manuprāt, violets tonis piestāv visām sievietēm, tas ir elegants un universāls, – piesātināts, taču neuzbāzīgs.

Kādas, Tavuprāt, ir izplatītākās make-up kļūdas, un kā no tām var izvairīties?

Doties gulēt ar nenoņemtu dekoratīvo kosmētiku. Šķiet banāli, taču zinu, ka vairākas sievietes joprojām grēko.

Kur Tu smelies iedvesmu?

Iedvesmu smeļos tuvos un tālos ceļojumos, literatūrā, arhitektūrā, mākslā un cilvēkos, jo cilvēkiem patīk pucēties un justies skaisti, – tāpēc strādāju skaistuma industrijā.

Foto: Liene Pētersone un Ričards Briška

•••

1. aprīlī Jūlija piedāvā iepazīties ar jauno Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas līniju, praktiski izmēģināt produktus, uzzināt par pavasara make-up tendencēm un atklāt sev dabīgās kosmētikas pasauli!

Vairāk informācijas atradīsiet Dr. Hauschka Facebook lapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *