Iejūtamies modeļu lomā

iejūtamies modeļu lomā ecattus

Bieži vien esam dzirdējuši jautājumu: “Kādēļ jūs gandrīz vienmēr “Ecattus” apģērbu fotogrāfējat tikai uz modelēm? Tas rada šaubas, vai šis apģērbs derēs arī manam augumam.”

Iemesls, kādēļ mēs tā daram ir ļoti vienkāršs – modele ir cilvēks, kam ir zināšanas un pieredze savā profesijā. Šīs jomas profesionālis spēj ātri iejusties, pozēt, pārliecinoši parādīt apģērba izskatu un īpašības. Taču atzīstam, ka bieži vien esam sadarbojušās ar modelēm, kuru izmērs ir XXS un XS. Līdz ar to, cita izmēra cilvēkiem varētu būt grūti vizualizēt sevi šajos apģērbos.

Mūsu pirmais solis citu izmēru popularizēšanā bija “Dreamy” kleitu fotosesija. Tās bildējām uz L izmēra modeles.

Lai parādītu, ka “Ecattus” veidotais apģērbs TIEŠĀM der dažādiem cilvēkiem, nolēmām pieņemt nelielu izaicinājumu. Mēs, “Ecattus” zīmola radītājas – Evija un Inga iejutāmies modeļu lomā. Vēlējāmies jums parādīt, kā mūsu veidotais apģērbs izskatās uz vienkāršiem cilvēkiem.

iejūtamies modeļu lomā ecattus

iejūtamies modeļu lomā ecattus

Šoreiz uzmanības centrā meitenes, kas ikdienā izvēlās S un S/M izmēra apģērbus!

Piedalīties šādā fotosesijā nebija viegls uzdevums. Mums nācās mest kautrīgumu pie malas un iziet no savas komforta zonas. Fotogrāfe Ilze Ose (iesakām apskatīties viņas skaisto mājas lapu!) mums ļoti palīdzēja iejusties. Īstajā brīdī dzirdējām uzmundrinājuma vārdus un norādījumus, kā darīt labāk.

iejūtamies modeļu lomā ecattus

Starp citu atklājām, ka Rīgā ir daudz skaistu ēku. Māju fasādes var kalpot par lieliskiem foniem fotogrāfijām. Noteikti iesakām doties ekskursijā pa pilsētu un iemūžināt mirkļus!

Vai mums sanāca parādīt “Ecattus” apģērbus citā gaismā? Uz šo jautājumu droši vien vislabāk spēsiet atbildēt jūs. Katrā gadījumā mēs turpināsim spert soļus pretī izmēru dažādībai. Tas taču ir tik skaisti, ka katrs esam atšķirīgi!

***

Foto: Ilze Ose

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *