Ecattus “pop-up” veikals t/c “Riga Plaza”

Ir pienācis tas gada laiks, kad tuvojās balles un svētki, tāpēc Tu noteikti vēlēsies sapucēties. Zinām arī to, ka Tev noteikti ir daudz darāmo darbu un ierobežots laiks veikala apmeklējumiem. Šī iemesla dēļ esam atvēruši Ecattus pop-up veikalu t/c “Riga Plaza” 2. stāvā un sagatavojuši pārdomātu plānu, kā atrast ideālo kleitu bez stresa.

  • Saproti, ko Tu meklē
    Pirms dodies uz veikalu vizualizē, ko Tu vēlies atrast. Veidojot Ecattus piedāvājumu, daudz domājam par to, lai apģērbiem būtu ilgs mūžs. Mums ir svarīga gan kvalitāte, gan arī tas, lai piegriezums un krāsa nezaudē savu aktualitāti ļoooooooti daudzas sezonas pēc kārtas. Vai Tu meklē traku sezonas trendu vai diez gan klasisku apģērba piegriezumu? Pie mums Tu visticamāk atradīsi otro variantu jeb savu mīļāko kleitu, ko vilksi gadiem ilgi.
  • Apskati piedāvājumu internetā
    Ja vēlies veikt pārdomātu pirkumu, iepazīsties ar piedāvājumu! Ja kāda no precēm uzreiz iekrīt sirdī un zini, ka tā ir īstā izvēle, tad veic pasūtījumu internetā. Šogad, lai taupītu Tavu laiku un naudu, piedāvājam bezmaksas piegādi uz t/c Riga PlazaSpied šeit, ja vēlies uzzināt, kā izvēlēties pareizo izmēru, iepērkoties pie mums!
  •  Dodies uz veikalu
    Mēs Tevi ļoti gaidsīm Ecattus Pop-up veikalā no 1. novembra līdz 31. decembrim. Esam padomājuši par to, lai viss piedāvājums būtu pārskatāms, lai ģērbtuve būtu plaša un ērta. Veikalā Tevi vienmēr sagaidīs kāda no mūsu draudzīgajām pārdevējām, kas varēs palīdzēt izdarīt  īsto izvēli.

Kā mūs atrast?
Ecattus POP-UP veikals
t/c “Riga Plaza”, 2. stāvā pretī bērnu laukumiņam.
Mūkusalas iela 71, Rīga.
Veikals būs atvērts: 1.11.-31.12.2017.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *